supercharger yenko 2017Firma SVE (Specialty Vehicle Engineering) ujawniła limitowaną (50 egz) edycję 2017 Yenko SC Camaro. Nie ma wątpliwości, że auto  z 800-konnym silnikiem będzie szybkie... bardzo szybkie i  godnie będzie nosiło licencjonowaną przez SVE nazwę Yenko i jej spuściznę jako twórcy Super-Muscle Carów z późnych lat 60. i 70.

Szczegóły techniczne na temat auta znajdziecie na stronie SVE. A galerię zdjeć wozu w portalu Motor Trend.

Źródło: Motor Trend

Auto Łukasza w spocie ramówkowym TVN Turbo na wiosnę 2017!

Tomek - avatar Tomek w Klub, 12 Lut 2017

Auto Łukasza w spocie ramówkowym TVN Turbo na wiosnę 2017!

Od piątku 10 lutego możemy podziwiać Camaro naszego klubowego kolegi - Łukasza - w nowym spocie ramówkowym TVN Turbo! Przyznacie, że ten charakterystyczny 3gen prezentuje się w nim znakomicie? Tutaj obejrzycie Spot: Odpal (...)

Camaro GT4.R

Tomek - avatar Tomek w Ze świata, 08 Lut 2017

Camaro GT4.R

W dniu dzisiejszym Chevrolet zaprezentował Camaro GT4.R – nową, wyścigową wersję szóstej generacji Chevroleta Camaro. Auto zostało zbudowane zgodnie z globalnymi regulacjami grupy GT4 przez co kwalifikuje się do startu w wyścigach serii (...)

800-konne Yenko SC Camaro

Tomek - avatar Tomek w Ze świata, 06 Lut 2017

800-konne Yenko SC Camaro

Firma SVE (Specialty Vehicle Engineering) ujawniła limitowaną (50 egz) edycję 2017 Yenko SC Camaro. Nie ma wątpliwości, że auto  z 800-konnym silnikiem będzie szybkie... bardzo szybkie i  godnie będzie nosiło (...)

Naklejki okolicznościowe

Tomek - avatar Tomek w Klub, 13 Lis 2016

Naklejki okolicznościowe

Okolicznościowe (50 lat Chevroleta Camaro) naklejki klubowe są już dostępne. Szczegóły znajdziecie na naszej grupie na Facebooku. Przypominamy jednak, że grupa jest dostępna jedynie dla zweryfikowanych osób (tj. takich, które (...)

Klubowe koszulki

Tomek - avatar Tomek w Klub, 23 Paź 2016

Klubowe koszulki

Koszulki okolicznościowe (50 lat Chevroleta Camaro) przygotowane przez Martynę zgodnie z zaprezentowanym wcześniej projektem są już gotowe. Co prawda październik uniemożliwi nam prezenetowanie się w nich na spotach, ale będą jak (...)